The Straits

Posted: 4 września, 2012 in Seriale - poczekalnia

The Straits

produkcja: ABC1 sezony: 1

Akcja 10-odcinkowego serialu toczy się pośród turkusowych wód i pięknych krajobrazów w dalekim stanie Queensland w okolicy Cieśniny Torresa. Rodzina Montebello to współczesna wersja przemytników, którzy sprowadzają do Australii narkotyki, a wywożą z kraju broń i zwierzęta egzotyczne, wykorzystując więzy krwi i lojalność tamtejszych mieszkańców.

Harry Montebello, wychowany na ulicach Londynu, prowadzi jedną z najlepiej prosperujących i najbardziej szanowanych organizacji przestępczych w Queensland. Ma opinie nietykalnego. Jego żona, pochodząca z Wysp Cieśniny Torresa, prowadzi własną firmę w Cairns. Harry wprowadza rywalizację między swoimi trzema synami o prawo do zastąpienia go jako głowy rodziny. Córka natomiast musi nauczyć się zarządzać finansami rodziny. Decyzja ta doprowadza do szału jego żonę Kitty, która oczekiwała, że Harry uszanuje tradycję rodzinną i uczyni swoim następcą najstarszego syna Noela.

Przez 10 odcinków Noel, jego bracia Marou i Gary oraz siostra Sissi walczą o przywództwo w rodzinie. Muszą stawić czoła wyzwaniom, które zagrażają nie tylko rodzinnej firmie, ale również ich życiu. Czy rodzinie Montebello uda się rozwiązać ich wewnętrzne spory i zjednoczyć się we wspólnej w walce z wyjętymi spod prawa dostawcami i innymi wrogami, czy też pogrążą się w swojej wewnętrznej wojnie? (z hatak.pl)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s